Elsodródott embereket kellett kimenteni a Balatonból

A Balatonnál vasárnap majdnem kéttucat embert mentettek ki felborult vagy elsodródott vízi járművekből - közölte Horváth László, a Balatoni Vízirendészeti Rendőrkapitányság vezetője hétfőn az MTI-vel. Tájékoztatása szerint a tónál, ahol vasárnap déltől felerősödött a déli-délnyugati szél, a vízirendőröknek 12 esetben 22 embert kellett kimenteniük a vízből. Egy kisvitorlás felborult, ezen kívül több elsodródott gumicsónakot, csónakot és szörföst segítettek partra. Két részeg ember elkötött egy vitorlást, őket rövid időn belül elfogták. A hétvégén két nagy balatoni úszóversenyt is tartottak, ezeknél rendkívüli esemény nem történt.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek