Hétfőtől gyomirtás lesz több szombathelyi lakótelepen. A Szombathelyi Parkfenntartási és Temetkezési Kft. a szükséges engedélyek birtokában Szombathely közterületein vegyszeres gyomirtást végez augusztus 15 és 19 között a Jóskar ola lakótelepen, az oladi lakótelepen, illetve a Derkovits lakótelepen. A használt vegyszer nem veszélyes állatokra és emberekre, allergiás reakciókat nem válthat ki. A játszóterek 15 méteres körzetében a szert nem alkalmazzák.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!