Kevesen jelentkeztek a celldömölki középiskolába

Mint arról már korábban beszámoltunk, Celldömölk két középfokú oktatási intézményét összevonták. Az új intézmény neve Berzsenyi Dániel Gimnázium és Szakképző Iskola. Az iskola egy székhelyintézménnyel és egy tagintézménnyel fog működni. Információink szerint a gimnáziumba 34-en, a szakközépiskolai és szakmunkás képzésbe 53-an jelentkeztek első helyen. A képviselő-testület elvi szándékát fejezte ki, hogy amennyiben a gimnáziumba iratkozók száma 38 fő fölé kerülne, úgy két gimnáziumi osztályt indítana.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek