Hatodik alkalommal rendezik meg a sárvári Nádasdy Ferenc Múzeumban a hagyományosnak mondható éjszakai múzeumlátogatással egybekötött programot, a Lidércfényt. A múzeum azt az elképzelést vetíti a látogatók elé, hogy mi lett volna, ha 1532-ben Szulejmán szultánnak sikerült volna a lehetetlen, a sárvári vár elfoglalása. Az este során mindenki látogatást tehet a padisah sátrában. A nagyvezér közben bemutatja a palotáját, a vár gyönyörű freskós termeit, ezüst étkészleteit, festményeit, porcelánjait. Meglepetés nélkül sem múlhat el az éjszaka, de ehhez el kell látogatni augusztus 19-én, pénteken a Nádasdy Ferenc Múzeumba, ahol a Lidércfény este hét órakor nyitja meg a kapukat és éjfélig biztosan nyitva is tartja.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!