Sok volt a baleset Sárvár térségben

Sárvár térsége baleseti gócpont volt az elmúlt harminc napban. A Rendőrség elkészítette a baleseti gócpontok térképét, amely azzal a céllal jött létre, hogy felhívja a közlekedők figyelmét azokra az útszakaszokra, kereszteződésekre, ahol a leggyakrabban fordulnak elő balesetek. Kiemelt fontosságúnak tartják, hogy az állampolgárokat ne csak a szabályok betartására szólítsák fel, hanem olyan információkkal is ellássák, amelyek hozzásegítik őket a balesetmentes, biztonságos közlekedéshez. Az elmúlt harminc nap adatai alapján Sárvár környéke is felkerült a térképre, mint kiemelten balesetveszélyes útszakasz.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek