Befejeződött a városközpont felújításának első üteme Celldömölkön. A város közel 537 milliós uniós támogatást nyert el a Nyugat-dunántúli Operatív Program pályázatán. A rehabilitációs munkák 35-40 százaléka készült el eddig, mintegy 380 millió forintot fordítottak a városközpont felújításának első ütemére. A Dr. Géfin tér díszburkolattal ellátott rendezvénytérré alakult át, korszerűsítették a közvilágítást, átépítették a csapadékvíz-elvezető rendszert. A Sági úton - Ifjúság téren - átépítették a parkolókat, utakat, járdákat, rakodó felületeket, új, belső parkolót alakítottak ki. Megvalósult a csapadékvíz-elvezetés rendszerének és közvilágítás infrastruktúrájának fejlesztése is. A kilenc-emeletes épület és a szolgáltatóház között új, kétsávos út épült, 100 férőhelyes parkolót építettek ki. Október végére befejeződik a város régi központjának, a Szentháromság térnek a parkfelújítása. Év végén pedig átadják a művelődési központban kialakított Art mozit valamint felújítják a volt tűzoltósági épületet is.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!