Mit jelent az erdővédelem?

Az ENSZ Közgyűlése a 2011-es évet az „Erdők évének” nyilvánította azzal a céllal, hogy felhívja a figyelmet az erdők megőrzésének fontosságára és a fenntartható erdőgazdálkodásra a világ összes erdejében. Ez alkalomból az Erdészeti Tudományos Intézet is több programmal készült az év során. Célja az, hogy a lakosságot egy kicsit közelebb hozza az erdőhöz, illetve többféle témát érintve, hiteles és érdekes információkkal szolgáljon szakemberei segítségével. A programsorozat keretében augusztus 23-án, délután öt órától az Erdészeti Tudományos Intézet sárvári központjában tartanak előadást és bemutatót „Mit jelent az erdővédelem?” címmel.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek