A Thököly utca egy részét már hétfő hajnalban lezárták a diadalív építése miatt, csak behajtási engedéllyel lehet bejutni. A Mátyás király utca felé terelik a forgalmat. Kedd estétől újabb utcák kerültek sorra, lezárták a Kossuth Lajos utca egy szakaszát, a Bejczy utcát, a Zrínyi és az Aréna utcát, valamint a Batthyány teret, és innen a Légszeszgyár utcáig a Rákóczi utcát. A karneváli helyszínek miatt több belvárosi parkolót is lezárnak. A Zanati út felől érkezők a nem megközelíthető Thököly utca helyett a Szent Flórián, vagy a Petőfi Sándor utcán szelhetik át a várost.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!