Az épület belsejében a bontási munkálatok a végéhez közelednek – írja Kőszeg havilapja. A beruházás során a lovagterem új burkolatot kap, megújulnak a villamos és a gépészeti berendezések. Az ágyúpad terméskő burkolatú lesz, a padló szintkülönbségeket az akadálymentes körbejárhatóság érdekében a meglévő lépcsők megszűntetésével, rámpákkal hidalják át. A vár belső udvarának burkolatát csak minimálisan, az építési munkák szükségességének mértékéig építik át, mivel ez nem része a felújítási-projektnek. A Jurisics-vár felújítása 2012. február 9-ig fejeződik be.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!