Rengeteg, főként veszélyes hulladékból álló szeméttelep rondítja el a rábasömjéni horgásztó környékét. A Rába-Műgát és Térségéért Egyesület fedezte fel az illegális szemétlerakót, amely becslések szerint mintegy ezer köbméternyi hulladékot tartalmaz. Az egyesület tagjai rögzítették az adatokat, és megküldték az illetékes hatóságnak, elsősorban azért is, mert vélekedésük szerint nagy a veszélye annak, hogy egy kiadósabb esőzés nagy szennyezést moshat a talajba. A szeméttelepnek egyébként – legalábbis eddig – nincs gazdája.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!