500 milliós iskola- és óvodafelújítás Szombathelyen

Átadták Szombathely megújult oktatási intézményeit pénteken: a Donászy Magda óvodát, a Nagy Lajos Gimnáziumot és a Kereskedelmi és Vendéglátói Szakképző Iskolát. A 100 éves épületeket 500 millió forintos uniós támogatásból energiatakarékossá és akadálymentessé tették, a bővítéseknek köszönhetően pedig az intézmények még több gyermeket tudnak fogadni –írja az Edupress. Az óvodában csoportszobákat, tornaszobát alakítottak ki, kicserélték a nyílászárókat, hőszigetelték az épületet, korszerűsítették a teljes világítási rendszert, megtörtént a teljes akadálymentesítés, valamint korszerű készségfejlesztő eszközöket is vásároltak.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek