Modernizál a GYSEV

A Győr-Sopron-Ebenfurti Vasút Zrt. tavaszra készíti el koncepcióját az október elején átvett vonalak integrációjára- mondta Lendvay Péter, a személyszállítási üzletág vezetője az MTI érdeklődésére. A rendszert mindenképpen modernizálni kell, hiszen az átvett hálózat hosszának alig hetede villamosított. Emellett korszerűsíteni kívánják a személyszállításban résztvevő állomásokat is - jegyezte meg. A vasúttársaság tájékoztatása szerint uniós és hazai forrásokból korszerűsíti a vonalakat. A Vasúti Infrastruktúra fejlesztési csomag 2015-ig tartó első üteme: a Hegyeshalom- Csorna-Porpác-Szombathely és a Szombathely-Zalaszentiván vasútvonalak villamosítása. A teljes korszerűsítés a 2014-2020 közötti időszakban fejeződhet be.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek