A Magyar Nemzeti Vagyonkezelő Zrt. a határátkelő területének hasznosítása miatt kereste meg újra az elmúlt év után az önkormányzatot. A társaság a hasznosításba vételi szándék megerősítését, a további elképzelések ismertetését kérte a várostól, és a levelükben nem tartották kizártnak a nagyon rossz állapotban lévő épület lebontását sem – számol be a város havilapja. Bár a területen elhelyezhető lenne a buszpályaudvar, de mivel az átkelő országos főút része, közterület, ezért beépíteni nem lehet és a rendezési tervet is módosítani kell. Éppen ezért a bizottságokban kimondott nemleges válasz után a testület is úgy döntött, hogy nincs szándéka, terve a határátkelő hasznosítására, bérbevételére.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!