Együttműködés a kormányhivatal és a katasztrófavédelem között

A Vas Megyei Kormányhivatal és a Vas Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság együttműködési megállapodást kötött hétfőn. Az összefogás központi eleme a hatékonyság fokozása a katasztrófa megelőzése érdekében, a bekövetkezett esemény kezelése során és a helyreállítás, újjáépítés időszakában. Ennek érdekében a felek kölcsönösen biztosítják a katasztrófahelyzet elhárításához szükséges információkat és adatbázisaik hozzáférhetőségét, részt vesznek egymás szakterületeinek időszakos továbbképzésein, illetve fokozott mértékben összehangolják többek között a hatósági ellenőrzési feladataikat is.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek