Ünnepi közgyűléssel emlékeznek

Az 1956-os forradalom és szabadságharc 55., a Magyar Köztársaság kikiáltásának 22. évfordulója alkalmából ünnepi közgyűlést tartanak ma este 19 órától a Városháza dísztermében a szombathelyi honatyák. A közgyűlés a Weöres Sándor Színház előadásával kezdődik, majd ünnepi beszédet mond: Dr. Puskás Tivadar, polgármester. Közreműködnek: Kanizsai Dorottya Gimnázium diákjai a Polgármesteri Hivatal Versmondó Stúdiója, Szombathely Város Fúvószenekara, és az MH 12. Arrabona Légvédelmi Rakétaezred.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek