A III. Béla Szakképző Iskola és Kollégium még tavaly nyújtott be pályázatot Szlovénia-Magyarország Határon Átnyúló Együttműködési Program keretében. A város képviselő-testülete legutóbbi ülésén elvi hozzájárulását adta a projekt megvalósításához, amelyben 264 ezer eurót kapott a négy partner intézmény. A kétéves program célja a fiatalok egészséges életmódra nevelése. Ennek érekében a többi között főzőversenyt, életmód-tábort szerveznek, tradicionális ételkészítési cseregyakorlatban vesznek részt a projekt partnerek, de lesznek mesterszakács-bemutatók, tanulmányutak és életmódnapok is.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!