Tegnap Szombathelyen, a Jókai utca egyik családi házának ajtaját feszítette be a betörő, a lakásból arany ékszereket vitt el. A kár több, mint 200 ezer forint, de a 2 millió forintot nem éri el.
Egy tanakajdi ház ablakát is betörték tegnap, itt is arany ékszereket, valamint laptopot, elektromos fűrészt, készpénzt vittek el. A kár kb. 950 ezer forint.