Adóellenőrök az RTL-nél

Egy héttel Varga Mihály bejelentése után kiszálltak az adóellenőrök a tévétársasághoz. Szerda kora délután megjelentek a Nemzeti Adó és Vámhivatal munkatársai az RTL Klub-nál - értesült az atv.hu. Varga Mihály nemzetgazdasági miniszter egy héttel ezelőtt jelentette be, hogy arra utasította az adóhivatalt, indítson felülvizsgálati eljárást az RTL ellen.

Tartsd életben a helyi nyilvánosságot!

A független és szabad újságírás ezután is fontos marad! Sok dolgunk lesz a múlt feltárásával, a mindenkori hatalom ellenőrzésével és azzal, hogy továbbra is egy olyan országért dolgozzunk, ahol valódi jogait vannak és ahol a tetteknek következménye van.
A Nyugat.hu-t többféle módon támogathatod. Tedd meg!

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek