Amíg a párja szült, az apa pénzt és bankkártyát lopott egy szülőszobából a zalaegerszegi kórházban – közölte kedden a Zala Vármegyei Rendőr-főkapitányság.
Miközben párja szült hétfőn, a 19 éves férfi bement a Zala Megyei Szent Rafael Kórház egyik szülőszobájába, ahonnan egy kabátból készpénzt és bankkártyát lopott el.
Még aznap késő este vásárolgatott is az eltulajdonított bankkártyával, de a rendőrök az egészségügyi dolgozók segítségével rövid időn belül azonosították a tolvajt és el is fogták a kórházban.
A fiatalembert előállították a Zalaegerszegi Rendőrkapitányságra, ahol lopás vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt gyanúsítottként hallgatták ki.