Hétfő reggelre erősödött a forint

Az augusztusi kezdéshez képest most egész jól áll a forint a többi devizával szemben.

Erősödött a forint a hét végén a főbb devizákkal szemben a nemzetközi devizakereskedelemben.

Hétfőn reggel hét órakor a forint jegyzése 0,2 százalékkal állt erősebben a péntek estihez képest az euróval és 0,1 százalékkal erősebben a dollárral és a svájci frankkal szemben.

Az euró jegyzése hétfő reggel hét órára 392,35 forintra csökkent a péntek este hét órai 393,14 forintról. A dollár jegyzése 382,75 forintra csökkent 383,15 forintról, a svájci franké pedig 406,16 forintra 406,49-ről.

Hétfő reggeli jegyzésén a forint 0,3 százalékkal áll erősebben az előző heti kezdésnél az euróval, 1,0 százalékkal erősebben a dollárral, de 1,0 százalékkal gyengébben a svájci frankkal szemben.

Az augusztusi kezdéshez képest a forint 2,9 százalékot erősödött az euróval, 3,2 százalékot a dollárral és 2,2 százalékot a svájci frankkal szemben.

Tartsd életben a helyi nyilvánosságot!

A független és szabad újságírás ezután is fontos marad! Sok dolgunk lesz a múlt feltárásával, a mindenkori hatalom ellenőrzésével és azzal, hogy továbbra is egy olyan országért dolgozzunk, ahol valódi jogait vannak és ahol a tetteknek következménye van.
A Nyugat.hu-t többféle módon támogathatod. Tedd meg!

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hozzászólások

A cikkekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá. Kérjük, jelentkezzen be, vagy ha még nem tette, regisztráljon.

A szerkesztőség fenntartja magának a jogot, hogy a cikkekhez nem kapcsolódó kommenteket moderálja, törölje. A részletes moderálási szabályokért ide kattintson!

Gazdaság