Teljes szélességében lezárták a Rakovszky utcát Debrecenben csütörtökön, mert az út nemes egyszerűséggel beszakadt, és elnyelt egy személyautót - adta hírül a Cívishír.
Azt írják, hogy a forgalmas út várhatóan napokig, sőt, hetekig le lesz zárva.
A lap munkatársának a helyszínen lakók elmondták, ott szinte hetente van csőtörés - vélhetően ez okozhatta a balesetet, amelyet egy szemtanú úgy írt le, hogy a BMW alatt egyszer csak elkezdett hajolni az aszfalt. Szóltak, kiabáltak a sofőrnek, hogy álljon meg, aki lefékezett, de már késő volt, „elnyelte a föld”.