A Szombathelyi Járási Ügyészség jármű önkényes elvételének bűntette, közúti veszélyeztetés bűntette, rongálás bűntette és ittas állapotban elkövetett járművezetés vétsége miatt emelt vádat egy nő ellen.
A nő tavaly augusztusban élettársa kifejezett tiltása ellenére elvitte annak autóját és volt párja házához hajtott, mindezt közepesen ittasan.
Amikor volt párja hazaérkezett és megáll az autójával, a nő legalább hússzor nekihajtott a kocsival, majd az autóból kiszálló férfit próbálta meg elütni, aki egy fa mögé bújt el. A nő ezután még nekihajtott néhányszor volt élettársa autójának, majd kiszállt, betörte a ház több ablakát, majd az autó szélvédőjét és hátsó ablakát is.
A két autóban összesen 1,2 milliós lett a kár, a nő sorsáról a Sárvári Járásbíróság dönt majd.