A Szombathelyi Járási Ügyészség kapcsolati erőszak bűntette és súlyos testi sértés bűntette miatt emelt vádat azzal a férfival szemben, aki a vád szerint 2020-ban és 2021-ben heti rendszerességgel bántalmazta szüleit.
Egy alkalommal úgy ütögette édesapját ököllel, hogy nyolc napon túl gyógyuló, súlyos sérülései keletkeztek.
A vádlott büntetőjogi felelősségéről a Szombathelyi Járásbíróság fog dönteni – áll a Vas Vármegyei Főügyészség közleményében.