Ilyen menő lopott Audit fogtak Röszkén

Egy német állampolgárságú férfi a Röszke Autópálya-határátkelőhelyen jelentkezett kilépésre 2016. július 1-jén 23 órakor egy Audi R8 típusú gépkocsival. Az ellenőrzés megállapította, hogy a gépjármű körözését a német hatóságok elrendelték, ezért azt a magyar rendőrök lefoglalták. Az Országos Rendőr-főkapitányság Nemzetközi Bűnügyi Együttműködési Központ Sirene Irodája felvette a kapcsolatot a személyautó körözését elrendelő hatósággal.

Audi
police.hu
Audi
police.hu
Audi
police.hu

Tartsd életben a helyi nyilvánosságot!

A független és szabad újságírás ezután is fontos marad! Sok dolgunk lesz a múlt feltárásával, a mindenkori hatalom ellenőrzésével és azzal, hogy továbbra is egy olyan országért dolgozzunk, ahol valódi jogait vannak és ahol a tetteknek következménye van.
A Nyugat.hu-t többféle módon támogathatod. Tedd meg!

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek