Kamion és személyautó ütközött az M1-es autópálya határ felé tartó oldalán, a 81-es főút csomópontjánál, Győr közelében szerdán reggel 7 óra után – közölte hivatalos oldalán a katasztrófavédelem.
Műszaki mentés céljából a győri hivatásos tűzoltók vonultak ki a helyszínre, majd a társhatóságok is megérkeztek. A személyautó a belső forgalmi sávban, a kamion pedig a leállósávban vesztegel az autópálya 115-ös kilométerénél, így a forgalom egy sávon haladhat az érintett útszakaszon.
(Címlapképünk illusztráció.)