Az elmúlt 24 órában két olyan sofőrrel szemben intézkedtek a vasi rendőrök, akik úgy vettek részt autójukkal a közúti forgalomban, hogy nem rendelkeztek vezetői engedéllyel – közölték a police.hu-n.
Mint írják, a 8-as főúton egy nagyatádi férfit, Csepregen pedig egy szombathelyi sofőrt igazoltattak a rendőrök. Mindkét gépkocsivezetőt előállították és szabálysértési őrizetbe vették engedély nélküli vezetés szabálysértés elkövetése miatt.