A kazah FK Asztana labdarúgócsapatában folytatja pályafutását Kleinheisler László, akit egy évre adott kölcsön a Werder Bremen - adta hírül az MTI.
"Nem sokat tudok a kazah futballról, de az Asztanát ismerem, mert a nemzetközi porondon is letette már a névjegyét" - nyilatkozta a klub honlapjának a 13-szoros válogatott középpályás, aki a 6-os számú mezben játszik majd új együttesében. Hozzátette: szeretné bajnoki címhez, a Bajnokok Ligájában pedig a csoportkörbe segíteni a csapatot.
A háromszoros bajnok (2014, 2015, 2016) és Kazah Kupa-győztes (2010, 2012, 2016) Asztana a BL-selejtező második körében a lett Spartaks Jurmalával találkozik.
A 23 éves Kleinheislert 2016 januárjában a Videotontól szerződtette a Werder, amely az őszi idényre a Darmstadt 98-nak, tavasszal pedig a Ferencvárosnak adta őt kölcsön.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot!
A független és szabad újságírás ezután is fontos marad! Sok dolgunk lesz a múlt feltárásával, a mindenkori hatalom ellenőrzésével és azzal, hogy továbbra is egy olyan országért dolgozzunk, ahol valódi jogait vannak és ahol a tetteknek következménye van.
A Nyugat.hu-t többféle módon támogathatod. Tedd meg!