Még ki sem nyitottunk, máris beköltözött az első vendég a Tófürdőre - osztotta meg videóban a hírt a szombathelyi Tófürdő.
A szóban forgó videó főszereplője egy hód, ami úgy tűnik megkedvelte a fürdőt és beköltözött, ami a látványtó leengedésekor derült ki.
Mintha csak azt ellenőrizné, megfelelő-e a vízminőség a szezonra - írja a Tófürdő, aminek munkatársai már megkeresték az Őrségi Nemzeti Park szakembereit, hogy gondoskodjanak az új "kabalaállatukról."
A SZOVA Nonprofit Zrt. üzemeltetésében működő Tófürdő 2026. június 20-án ismét megnyitja kapuit.