A hétvégén a gépjárművek a kijelölt kerülőúton közlekedhetnek.
A GYSEV Zrt. időszakosan lezárja a Vép-Szombathely állomásköz, 86-os számú Rédics-Szombathely-Mosonmagyaróvár másodrendű főúti (Külső Zanati úti) vasúti útátjárót a hétvégén, tájékoztatta lapunkat a vasúttársaság.
2023. május 13-án, szombaton 19 órától 22:40-ig félpályás szélességében, éjjelre, azaz vasárnap 4 óráig teljes szélességében, majd 4-től 9 óráig ismét félpályás szélességében lesz lezárva a vasúti útátjáró.
Az érintett időszakban a gépjárművek a kijelölt kerülő úton közlekedhetnek.
Vasúti útátjáró ideiglenes lezárása
GYSEV Zrt.
Gratulálunk, ma már 10 cikket elolvastál a Nyugaton!
Szeretsz képben lenni azzal, hogy mi történik a világban, mi pedig a Nyugatnál éppen azért dolgozunk, hogy segitsünk téged a tájékozódásban. Köszönjük, ha pénzzel is támogatod a működésünket, a mai médiaviszonyok között csak így tudjuk fenntartani ezt az ingyenes újságot.
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!