Ezen a hétvégén tekinthető meg utoljára a Szent Márton Emlékév egyik utolsó látványossága, a Fény-képek Szent Mártonról című animációs fényfestés.
A szombathelyi Szent Márton templom homlokzatán, azt hatalmas mozivászonként használva elevenedik meg Márton szelleme a hátralevő három napban, háromszor: 17:20-kor, 17:40-kor és - az esti szentmise után - 19:00 órakor látható majd a fényjáték.
A tízperces látványos hangos-zenés animáció egy igazi mese, amely családoknak, baráti társaságoknak is egy jó program és még a zord téli hidegben is szívet melengető látványosság.
Ide kattintva
Látta már a varázslatos fényfestést a Szent Márton templomon?
2016.
November
11.
22:12
megnézheti videónban is!
Higgyék el, megéri megnézni.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot!
A független és szabad újságírás ezután is fontos marad! Sok dolgunk lesz a múlt feltárásával, a mindenkori hatalom ellenőrzésével és azzal, hogy továbbra is egy olyan országért dolgozzunk, ahol valódi jogait vannak és ahol a tetteknek következménye van.
A Nyugat.hu-t többféle módon támogathatod. Tedd meg!