Már Obama is elbizonytalanodott Bidenben

Sajtóértesülések szerint aggódik a volt elnök.

Barack Obama volt amerikai elnök az elmúlt napokban arról beszélt a hozzá közel állóknak, hogy Joe Biden választási győzelmi esélyei nagymértékben lecsökkentek, ezért úgy gondolja, hogy Bidennek komolyan meg kell fontolnia azt, hogy továbbra is elnökjelölt marad-e - idézte a Washington Post cikkét a 24.hu.

A lap úgy tudja, hogy Obama, aki mellett Biden 8 évig alelnökként dolgozott, számos aggódó demokrata párti politikussal beszélt telefonon, köztük Nancy Pelosi volt képviselőházi elnökkel.

Obama a beszélgetések alatt állítólag megjegyezte, hogy Biden elért eredményei veszélybe kerülhetnek, amennyiben a választásokat követően az amerikai képviselőházban és a szenátusban is a republikánusok kerülnek többségbe.

Obama egyébként a Biden és Donald Trump közötti, előbbi számára rendkívül rosszul sikerült vita után csak egyszer beszélt a jelenlegi elnökkel, és azt is jelezte a lap szerint, hogy a visszalépésről egyedül Biden dönthet.

A Washington Post értesüléseit Barack Obama sajtósa nem kommentálta.

Tartsd életben a helyi nyilvánosságot!

A független és szabad újságírás ezután is fontos marad! Sok dolgunk lesz a múlt feltárásával, a mindenkori hatalom ellenőrzésével és azzal, hogy továbbra is egy olyan országért dolgozzunk, ahol valódi jogait vannak és ahol a tetteknek következménye van.
A Nyugat.hu-t többféle módon támogathatod. Tedd meg!

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hozzászólások

A cikkekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá. Kérjük, jelentkezzen be, vagy ha még nem tette, regisztráljon.

A szerkesztőség fenntartja magának a jogot, hogy a cikkekhez nem kapcsolódó kommenteket moderálja, törölje. A részletes moderálási szabályokért ide kattintson!

Közélet