A celldömölki egyenruhások szerdán délután, a Tokorcs felé vezető úton ellenőriztek egy gépkocsivezetőt, akiről kiderült, hogy végleg eltiltotta a vezetéstől a Szombathelyi Törvényszék.
A pápai férfit a rendőrök előállították és járművezetés az eltiltás hatálya alatt vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt büntetőeljárást indítottak ellene – írja a police.hu.