A Körmendi Járási Ügyészség ittas járművezetés vétsége miatt emelt vádat azzal a férfival szemben, aki a vád szerint közepes fokban ittasan vezette gépkocsiját 2022 novemberében Körmenden.
Egy rendőrjárőr viszont megállította, hogy ellenőrzés alá vonja, úgyhogy lebukott.
A járási ügyészség pénzbüntetés és járművezetésétől eltiltás kiszabását indítványozta a vádlottal szemben, akinek a büntetőjogi felelősségéről a Körmendi Járásbíróság fog dönteni – írja közleményében a Vas Vármegyei Főügyészség.