A szerencsének köszönhetően nem történt személyi sérülés tegnap, Sárváron a Szombathelyi úti vasúti átjáróban – írja összefoglalójában a rendőrség.
Egy sárvári férfi közlekedett gépkocsijával a Sársziget utca felől a 88-as számú főút irányába. Haladása során a biztosított vasúti átjáró tilos fényjelzése ellenére a sínekre hajtott gépkocsijával és a biztosítóberendezés csapórúdját letörte.
Mint írják, az eset során személyi sérülés nem történt, de a figyelmetlen sofőrrel szemben büntetőeljárás indult.
(Címlapképünk illusztráció.)