Csütörtök reggel az M0-ás autóút M1-es felé vezető oldalán, az Annahegyi pihenőhelynél esett le egy targoncavilla egy autóról.
A nehéz és nagyméretű tárgy a belső sávban landolt, ahol pillanatok alatt öt autó futott rá. A videón látszik, ahogyan a szerencsétlenül járt autók sorra teszik ki a vészvillogót és húzódnak le.
A kamerás autó vezetőjének szerencséje volt, sikerült kikerülnie az akadályt. A bejelentés után a Magyar Közút emberei eltávolították a targoncavillát.