Teljes útlezárás az M80-ason - kamion és több személygépkocsi ütközött

Négy autó érintett a balesetben, a helyszínre mentőhelikopter érkezett.

Egy kamion 2022. augusztus 3-án, 14 óra 50 perc körüli időben több személygépkocsival ütközött az M80-as számú autóúton, a Gasztony felé vezető útszakaszon. A műszaki mentés idejére a rendőrök teljes szélességében lezárták az érintett autóutat, amelyet a munkálatok előrehaladtával fokozatosan tesznek majd szabaddá. A rendőrök a forgalmat a 8-as számú főútra terelik Vasszentmihály és Csákánydoroszló térségében - közölte szerda délután a Vas Megyei Rendőr-főkapitányság.

A Katasztrófavédelem tájékoztatásából kiderült, hogy négy személyautó és egy nyerges vontató karambolozott az M80-as autóúton, Csákánydoroszló és Vasszentmihály között. Az ütközés következtében a kamion az árokba hajtott és a tetejére borult. A körmendi és szentgotthárdi hivatásos tűzoltók a személyautókból két beszorult embert kiemeltek. A helyszínre mentőhelikopter érkezett. Az érintett útszakaszt teljes szélességében lezárták.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hozzászólások

A cikkekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá. Kérjük, jelentkezzen be, vagy ha még nem tette, regisztráljon.

A szerkesztőség fenntartja magának a jogot, hogy a cikkekhez nem kapcsolódó kommenteket moderálja, törölje. A részletes moderálási szabályokért ide kattintson!

Sokkoló