Testőrökkel úszta át a Balatont Novák Katalin

Akik szintén teljesítették az 5,2 kilométeres távot.

A köztársasági elnöknek kijárt a többszörös biztosítás, ugyanis a Blikk munkatársa egy magas, kisportolt férfit és egy sportos nőt látott mellette induláskor, illetve a célba érkezéskor is – írja az atv.hu.

A lap kiemelte, bár mindketten kerülték a feltűnést, láthatóan nem távolodtak el az államfőtől sem a vízben, sem a boglári parton. A Blikk fotósa szerint ráadásul egy külön csónak is követte Novák Katalin mozgását.

A TEK is megerősítette, hogy Novák Katalint valóban két testőr követte közvetlen közelről a Balaton-átúszás során.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hozzászólások

A cikkekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá. Kérjük, jelentkezzen be, vagy ha még nem tette, regisztráljon.

A szerkesztőség fenntartja magának a jogot, hogy a cikkekhez nem kapcsolódó kommenteket moderálja, törölje. A részletes moderálási szabályokért ide kattintson!

Hírek