Tízemeletes lakóházban keletkezett tűz Győrben

A helyszínre mentő is érkezett.

Tűz ütött ki egy tízemeletes épület legfelső szintjén Győrben, a Szigethy Attila utcában - közölte a katasztrófavédelem.

Az esethez győri és pannonhalmi hivatásos tűzoltókat riasztottak, a tűzoltók bejutottak a lakásba és körülhatárolták a tüzet. A negyedik emeletről egy embert lekísértek a földszintre, a helyszínre mentő is érkezett, de senkit sem kellett kórházba szállítani.

A tízemeletes teteje teljesen kiégett, a tüzet még oltják, a kiégett lakás üres volt - írta a kisalföld.hu.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hozzászólások

A cikkekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá. Kérjük, jelentkezzen be, vagy ha még nem tette, regisztráljon.

A szerkesztőség fenntartja magának a jogot, hogy a cikkekhez nem kapcsolódó kommenteket moderálja, törölje. A részletes moderálási szabályokért ide kattintson!

Hírek