Összesen mintegy 150 ezer forint értékben lopott el a szüleitől készpénzt, televíziót, különböző gépeket, elektronikai cikkeket egy győri férfi 2020-ban. A lopást azután is folytatta, hogy a szülei felszólítására elköltözött a családi házból. A pénzből kábítószert vásárolt.
Később a szüleinek okozott kár teljes összegét megtérítette, az ügyészség ezért felfüggesztette az eljárást ellene, azonban később több eljárás is indult ellene lopás miatt, így most az ügyészség a bűncselekményt beismerő férfit kisebb értékre, folytatólagosan, üzletszerűen, dolog elleni erőszakkal elkövetett lopás bűntettével vádolja. A büntetési tétel három évig terjedő szabadságvesztés.
A férfi sorsáról a Győri Járásbíróság dönt majd.