Senki ne mászkáljon hétvégén a Szombathely környéki erdőkben, mert lelőhetik

Nagyvad vadászatokat tartanak, életveszélyes lehet a bozótosban császkálni.

Az Aranypatak Vadásztársaság tájékoztatása szerint 2023. január 21. napján (szombat) Szombathely, Sé, Torony, Nárai, Ják községek, valamint január 22. napján (vasárnap) Dozmat község határában, az erdőben állományszabályozó nagyvad társas vadászatokat tartanak.

A balesetek elkerülése érdekében azt kérik, hogy

szombaton senki ne tartózkodjon a Parkerdő teljes területén, a fent nevezett községek közigazgatási területén lévő erdőkben, és az erdei utakon, vasárnap pedig a Dozmat közigazgatási területén levő erdőkben, erdei utakon, és a Csodaszarvas tanösvényen!

Kiemelik, hogy az erdőbe vezető fő földutak, valamint az erdészeti magánút bejáratánál a vadászat miatti baleset-, és életveszélyre felhívó táblákat helyeznek el.

Tartsd életben a helyi nyilvánosságot!

A független és szabad újságírás ezután is fontos marad! Sok dolgunk lesz a múlt feltárásával, a mindenkori hatalom ellenőrzésével és azzal, hogy továbbra is egy olyan országért dolgozzunk, ahol valódi jogait vannak és ahol a tetteknek következménye van.
A Nyugat.hu-t többféle módon támogathatod. Tedd meg!

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hozzászólások

A cikkekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá. Kérjük, jelentkezzen be, vagy ha még nem tette, regisztráljon.

A szerkesztőség fenntartja magának a jogot, hogy a cikkekhez nem kapcsolódó kommenteket moderálja, törölje. A részletes moderálási szabályokért ide kattintson!

Hírek