Visszalépett az előválasztástól Molnár Miklós, az Új Világ Néppárt jelöltje Vas megye 2. választókerületében

Szombathelyi volt alpolgármester az Új Világ Néppárt előválasztási jelöltje volt.

Információink szerint visszalépett az előválasztástól Molnár Miklós, aki Vas megye 2-es választókerületében indult az Új Világ Néppárt jelöltjeként. Szombathely volt alpolgármestere döntését személyes okokkal indokolta, de ezeket nem kívánta részletezni.

Molnár Miklós
Mészáros D. Zsolt

Vas megye 2. választókerületében (Sárvár, Kőszeg, Celldömölk és térségük) így három jelölt maradt a szeptemberi előválasztásra: Bányai-Németh Gábor (Momentum), Hencz Kornél (MSZP) és Szilágyi Tamás (DK).

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek