December 11-én szabadtéri gyászmisét tartanak a november 26-án, koronavírus-fertőzésben elhunyt Balázs Fecó tiszteletére Sitkén. A megemlékezést Székely János szombathelyi megyéspüspök jelentette be a Facebook-oldalán. Balázs Fecóra a Sitkei Egyházközség jótevőjeként is emlékeznek, hiszen neki köszönhető, hogy a kápolna nem lett az enyészeté.
„2020. december 11-én, pénteken 14:00-kor a sitkei kápolnánál szabadtéri gyászmisét tartanak Balázs Ferencért a Sitkei Egyházközség jótevőjéért. A szentmise főcelebránsa dr. Székely János szombathelyi megyéspüspök lesz, koncelebrál: Balasi István esperes-plébános. Várják mindazokat akik tisztelték, szerették és búcsút kívánnak venni Balázs Ferenctől (Fecótól). Kérjük a járványügyi rendelkezések betartását, különösen a távolságtartásról hozott rendelkezéseket” – írja a megyéspüspök.