A Sárvári Járási Ügyészség kapcsolati erőszak bűntette miatt emelt vádat azzal a férfival szemben, aki a vádirat szerint élettársát rendszeresen szidalmazta, sértegette, illetve 2025 júliusától kezdődően, otthonukban több alkalommal a falnak szorította, lökdöste, továbbá egyszer a sértett vállát és fejét szorító fogással megragadta, amivel neki fájdalmat okozott - írja közleményében a Vas Vármegyei Főügyészség. A bántalmazások során a nő sérülést nem szenvedett el.
A vádlott büntetőjogi felelősségéről a Sárvári Járásbíróság fog dönteni.