A belépés gyorsítása érdekében 2023. április 14-én, 14 órától 19 óráig csak a Magyarországra belépő utasok használhatják a Röszke közúti határátkelőhelyet. A kilépő forgalom itt szünetel - közölte a rendőrség.
Mint írték, az intézkedés célja, hogy a belépő forgalmi sávok számát tovább növelve, csökkenték a várakozási időt. A kilépő utasok a Röszke autópálya-, illetve a Tiszasziget-, Kübekháza- és az Ásotthalom közúti határátkelőhelyet használhatják a Szerbiába való belépésre a vármegyében.