Bedrogozva vezetett teherautót, majd eltiltották, de ez sem hatotta meg

Kannabiszt, amfetamint és metamfetamint is fogyasztott.

A Szombathelyi Járási Ügyészség bódult állapotban elkövetett járművezetés vétsége és járművezetés az eltiltás hatálya alatt vétsége miatt emelt vádat egy férfival szemben.

A vád szerint 2022 júliusában érvényes vezetői engedély nélkül, bedrogozva, majd 2022. szeptemberében közúti járművezetéstől eltiltás hatálya alatt vezetett tehergépkocsit, majd személygépkocsit Szombathelyen.

A vádlott az első vezetés megkezdése előtt kannabiszt, amfetamint és metamfetamint is fogyasztott.

A Vas Vármegyei Főügyészség most azt közölte, a vádlott büntetőjogi felelősségéről a Szombathelyi Járásbíróság fog dönteni.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hozzászólások

A cikkekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá. Kérjük, jelentkezzen be, vagy ha még nem tette, regisztráljon.

A szerkesztőség fenntartja magának a jogot, hogy a cikkekhez nem kapcsolódó kommenteket moderálja, törölje. A részletes moderálási szabályokért ide kattintson!

Hírek