Súlyosbította a járművezetéstől eltiltását a Vas Vármegyei Főügyészség egy ittasan vezető autósnak.A férfi egymás után kétszer is oszlopnak hajtott, először egy közlekedési tábla tartóoszlopát koccolta le. Innen még elhajtott, aztán nem sokkal később egy villanyoszlopnak ütközött.
A Szombathelyi Járásbíróság - pénzbüntetés kiszabása mellett - két évre a B-kategóriás vezetéstől tiltotta el a sofőrt, az ügyészég fellebbezése nyomán a törvényszék az összes járműkategóriára kiterjesztette az eltiltást.