Előállította és gyanúsítottként hallgatta ki a rendőrség K. Endrét

Tanúbefolyásolás és kényszerítés miatt zajlik ellene eljárás.

Rendőrök vonultak ki péntek reggel K. Endréhez - értesült a Kontroll.

A lap szerint a bicskei gyermekotthon korábbi igazgatóhelyettesét előállították és gyanúsítottként hallgatták ki délelőtt. A férfi ellen tanúbefolyásolás és kényszerítés miatt zajlik eljárás.

RTL

Mint arról mi is beszámoltunk Nyomozást indított a rendőrség K. Endre ellen 2024. March 11. 18:01 , K. Endre a kegyelmi botrány után nem sokkal arra akarta rábírni az ottho egyik volt áldozatot, hogy változtassa meg a vallomását. Az akkor 21 éves fiú, akit korábban éveken át szexuálisan zaklatott az otthon volt igazgatója, az RTL-nek azt mondta K. Endre hatezer forintot és egy doboz cigit adott neki és az anyjának, és be is vásárolt nekik. Cserébe azt kérte a fiútól, hogy mondja videóra, "Endre bácsi ártatlan".

A rendőrség ezt követően nyomozást rendelt el, ám sokáig nem történt gyanúsítotti kihallgatás.

Tartsd életben a helyi nyilvánosságot!

A független és szabad újságírás ezután is fontos marad! Sok dolgunk lesz a múlt feltárásával, a mindenkori hatalom ellenőrzésével és azzal, hogy továbbra is egy olyan országért dolgozzunk, ahol valódi jogait vannak és ahol a tetteknek következménye van.
A Nyugat.hu-t többféle módon támogathatod. Tedd meg!

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hozzászólások

A cikkekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá. Kérjük, jelentkezzen be, vagy ha még nem tette, regisztráljon.

A szerkesztőség fenntartja magának a jogot, hogy a cikkekhez nem kapcsolódó kommenteket moderálja, törölje. A részletes moderálási szabályokért ide kattintson!

Közélet