Frissítés
Nem halt meg a második emeletről kizuhant fiú, válságos állapotban van - helyesbítette saját korábbi hírét az RTL:
Korábban írtuk
Házibuli közben zuhant ki egy második emeleti lakás ablakán a 17 éves fiú. A mentők még újra tudták éleszteni, de nem sokkal később belehalt sérüléseibe. Úgy tudni, a fiatalok az érettségit ünnepelték - közölte az RTL.
A mentők életveszélyes sérülésekkel vitték a fiút a János kórházba, azonban később belehalt sérüléseibe. A zuhanás következtében a 17 éves fiúnak eltört a gerince és vérömleny keletkezett a koponyájában.
A rendőrség öt fiatalt állított elő az ügyben kábítószer birtoklás és rongálás miatt.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot!
A független és szabad újságírás ezután is fontos marad! Sok dolgunk lesz a múlt feltárásával, a mindenkori hatalom ellenőrzésével és azzal, hogy továbbra is egy olyan országért dolgozzunk, ahol valódi jogait vannak és ahol a tetteknek következménye van.
A Nyugat.hu-t többféle módon támogathatod. Tedd meg!