Csütörtökön a reggeli órákban, a szentgotthárdi, Füzesi úti parkolóban borult fel egy autó. A helyi férfi egy balra ívelő útkanyarulatban elvesztette uralmát járműve felett, letért az úttestről, egy sziklának ütközött, amelytől az autó a tetejére borulva állt meg.
A balesetben az elsődleges orvosi vélemény alapján a gépkocsi vezetője könnyebben megsérült. Az esetet a Körmendi Rendőrkapitányság szabálysértési eljárás keretében vizsgálja.