Hiába tiltották el a vezetéstől, másnap reggel rögtön autóba ült

És lebukott, de ez sem hatotta meg. Utána még egyszer volán mögé ült.

A Szombathelyi Járási Ügyészség eltiltás hatálya alatti járművezetés vétsége miatt emelt vádat azzal a rovott múltú férfival szemben.

A vádirat szerint 2023. január 6-án jogerős végzésével a bíróság engedély nélküli vezetés szabálysértése miatt pénzbírságot szabott ki rá és 7 hónap időtartamra eltiltotta a közúti járművezetéstől.

A vádlott azonban már másnap reggeli autót vezetett Szombathelyen és a rendőrök megállították és ellenőrzés alá vonták. De 2 órával később ismét tetten érték eltiltás hatálya alatti vezetés közben.

A vádlott megszegte a KRESZ vonatkozó rendelkezését, mert úgy vezette a járművet, hogy a jármű vezetésétől el volt tiltva, büntetőjogi felelősségéről a Szombathelyi Járásbíróság fog dönteni – közölte a Vas Vármegyei Főügyészség.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hozzászólások

A cikkekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá. Kérjük, jelentkezzen be, vagy ha még nem tette, regisztráljon.

A szerkesztőség fenntartja magának a jogot, hogy a cikkekhez nem kapcsolódó kommenteket moderálja, törölje. A részletes moderálási szabályokért ide kattintson!

Hírek